Conceicao: "Avem jucatori pe care i-ar dori orice antrenor, trebuie sa luam Cupa!"
Trombetta: "Eu luam titlul cu CFR, e pacat ca nu m-au lasat in iarna!"
Mara: "Vreau la nationala dar este bine ca sunt alaturi de echipa mea!"