Una dintre cele mai sexy artiste din Romania a facut rugby in copilarie! "Mi-am luat un picior in cap si m-am lasat" VIDEO
Una dintre cele mai sexy artiste din Romania a facut rugby in copilarie!
Data publicarii: Vineri 11 Martie 2016, 21:16
Data actualizarii: Vineri 11 Martie 2016, 21:19
Claudia Pavel aduna acum o gramada ... de fani la concerte. Pe Claudia Pavel, sora ei a convins-o sa lase rugbyul pentru muzica!
"A vazut ca mi-am luat un picior in cap si a zis: din clipa asta mergi la canto!". Ca sa arate impecabil pe scena, Claudia isi modeleaza corpul la sala. Baietelul artistei iubeste inotul. Fotbalul nu e pasiunea familiei.
"Daca ma intrebi de vreun fotbalist nu stiu decat de Beckham. Imi palce sa ma uit la atletism, la Simona Halep, Horia Tecau, la campionii nostri", spune Cream.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News
CELE MAI CITITE
Chorbadzhiyski, fostul fundaș de la FCSB, a semnat cu o semifinalistă din Liga Campionilor!
Sambata 25 Iunie 2022, 10:40
Reacția lui Ciprian Marica, după ce a auzit dezvăluirile lui Adi Popa: "O nebunie ce face domnul Becali!"
Sambata 25 Iunie 2022, 11:16
MM Stoica a pornit ofensiva după anunțul făcut de Gigi Becali! Mutarea pregătită de vicecampioana României
Sambata 25 Iunie 2022, 17:29
ULTIMELE STIRI
Răsturnare de situație! Glință, pe cinci. Justin Ress a făcut contestație și i-a fost acordată medalia de aur
Sambata 25 Iunie 2022, 22:22
Rapidiștii pun presiune pe Adi Mutu! Rică Răducanu i-a stabilit obiectivele: „Asta ne dorim, ca să fie liniște!”
Sambata 25 Iunie 2022, 21:57
CS Dinamo a promovat în Liga 3! Echipa Ministerului de Interne a învins în ambele manșe ale barajului
Sambata 25 Iunie 2022, 21:43
CITESTE SI