Bine ca l-a bagat! :) Alibec, trimis in teren in prelungiri, cand scorul era deja 4-0 cu Norvegia

Denis Alibec Norvegia Nationala Bine ca l-a bagat! :) Alibec, trimis in teren on prelungiri, cand scorul era deja 4-0 cu Norvegia
Data publicarii: Duminica 11 Octombrie 2020, 23:26
Data actualizarii: Duminica 11 Octombrie 2020, 23:38

Inlocuirea lui Gabi Iancu cu Denis Alibec a starnit semne de intrebare printre fanii nationalei.

Radoi a apelat la atacantul lui Kayserispor pentru prelungirile partidei. Alibec a intrat la 4-0 pentru Norvegia, cand se intrase deja in minutele suplimentare. Iancu n-a parut sa aiba probleme medicale, asa ca inlocuirea a fost stranie. Alibec n-a mai apucat decat sa se agite in fata. N-a reusit sa atinga mingea. A lasat doar pentru un sut trimis de Keseru, prins insa de portarul norvegian.