Bine ca l-a bagat! :) Alibec, trimis in teren in prelungiri, cand scorul era deja 4-0 cu Norvegia

Inlocuirea lui Gabi Iancu cu Denis Alibec a starnit semne de intrebare printre fanii nationalei.

Radoi a apelat la atacantul lui Kayserispor pentru prelungirile partidei. Alibec a intrat la 4-0 pentru Norvegia, cand se intrase deja in minutele suplimentare. Iancu n-a parut sa aiba probleme medicale, asa ca inlocuirea a fost stranie. Alibec n-a mai apucat decat sa se agite in fata. N-a reusit sa atinga mingea. A lasat doar pentru un sut trimis de Keseru, prins insa de portarul norvegian.

FULLSCREEN

Atac cu armă albă în Nisa, soldat cu trei morți. Atacatorul a strigat „Allah Akbar”. VIDEO