24 de ore de EMOTII: Premier League poate intra in istoria urata a cupelor europene! Toate sperantele pot fi distruse in 180 de minute:

uefa champions league Arsenal AS Monaco Atletico Madrid Bayer Leverkusen Liga Campionilor
Live Blog

UEFA Champions League

Data publicarii: Miercuri 18 Martie 2015, 15:50
Data actualizarii: Miercuri 18 Martie 2015, 15:55

Meciurile de miercuri / Barcelona - Manchester City (in tur: 2-1) / Borussia Dortmund - Juventus (1-2)

21:00 17 Mar

Echipele de start la Atletico Madrid - Leverkusen:

14:31 17 Mar

Diego Simeone a facut show la ultimul antrenament al lui Atletico :)

13:13 17 Mar

"Am petrecut mult timp pe terenurile de fotbal, dar nu cred ca m-a vazut vreodata cineva aici", a spus Wenger intrebat daca a stat vreodata in cei 7 ani la Monaco si prin casino-uri.

"Toate statisticile sunt impotriva noastra, suntem constienti. Trebuie sa facem absolut totul ca sa contrazicem statisticile", a declarat Wenger.

AS Monaco - Arsenal incepe de la 3-1 pentru francezi si este diseara de la 21:45.

10:51 17 Mar

55.000 de oameni vor sta in spatele lui Simeone pentru meciul din aceasta seara al lui Atletico Madrid cu Leverkusen. Finalista Champions League de anul trecut incearca sa rastoarne scorul de 0-1 din tur.

10:50 17 Mar

Atletico Madrid - Leverkusen si AS Monaco - Arsenal sunt cele doua meciuri ale serii in Champions League, astazi, de la 21:45.

Atletico Madrid incearca sa revina dupa ce in tur a pierdut cu 1-0 in Germania, Calhanoglu marcand unicul gol al meciului, in minutul 57.

AS Monaco joaca acasa in fata unui Arsenal ranit chiar pe Emirates. Acolo, francezii au castigat in tur cu 3-1, dupa ce Kondogbia, Berbatov si Carrasco au marcat cele trei goluri. Oxlade-Chamberlain a inscris pentru Arsenal in tur.

Back: La prima pagina «