Chindia n-a dat NICIUN GOL la penalty-uri, Voluntari ramane in prima liga! Nebunie la Targoviste. AICI ai toate fazele

Adrian Mutu Chindia Targoviste Superliga
Data publicarii: Miercuri 13 Iunie 2018, 16:56
Data actualizarii: Miercuri 13 Iunie 2018, 20:14

ACUM LIVE: returul barajului de promovare / retrogradare: Chindia - Voluntari!

0-3. GOL LEASA!!! Voluntari castiga meciul si ramane in prima liga!!!
0-2 Negut trimite in transversala!!!
0-2. Rauta.... PE LANGA!

0-2. Pencea trage la fel ca Cherchez. Voluntari are un avantaj important dupa primele doua executii.
0-2. Marinescu inscrie si el fara emotii.
0-1. Cherchez trage slab si Minga opreste mingea fara mari probleme.
0-1.
Cernat bate primul si inscrie. Aioani plonjeaza in directia opusa.

min 120: PENALTY-URI LA TARGOVISTE!

min 115. Ambele echipe asteapta penalty-urile. Ocaziile au lipsit dupa sansa uriasa a lui Horj, din startul perioadei suplimentare.

min 105. Final pentru prima repriza de prelungiri. Atmosfera senzationala la Targoviste.

min 91: Horj poate inscrie din 5 metri, dar trimite pe langa, din pozitie excelenta! Ratare uriasa!!!

Finalul timpului regulamentar la Targoviste. Se intra in prelungiri!

min 90: 4 minute de prelungiri la Targoviste.

min 75: Conditii de Liga X pentru comentatori la Targoviste - Voluntari.

min 70: Targoviste are viitor. :D

min 68: GOOOOOOL CHINDIA!!! Ciobotariu inscrie superb, cu capul, pentru 1-0! La acest scor, meciul merge in prelungiri!!!!

min 56: Sansa mare pentru Chindia. Sut din careu trimis, lateral dreapta, se intinde Minca si respinge!

min 45: 0-0 dupa 45 de minute. Chindia a dominat repriza.

min 30: Lipsesc ocaziile la cele doua porti. Mutu se consuma pe margine, incearca sa aduca la viata o echipa care a miscat putin in prima jumatate de ora.

min 12: Florea trimite cu capul din careu, pe langa poarta Voluntariului! Sansa importanta pentru Chindia!

min 2. Benzar trimite pe poarta din lovitura libera, mingea loveste bara! Prima sansa mare de gol pentru Voluntari!

min 1. A inceput meciul de la Targoviste.

*** :))))

*** Caldura mare la Targoviste, dar suporterii fac orice pentru promovare.

*** Stelistul Balasa e in tribune la Targoviste. Si atacantul Popa de la Dinamo a venit la meci.

*** Toate biletele puse in vanzare au fost epuizate!

*** Fanii care vin la meci pot sa-l ajute pe Antonio.

*** Ioan Andone e la meci.

*** Chindia a dat gratuit toate biletele la marele meci care o poate readuce in Liga 1 dupa 22 de ani. 5000 de oameni au epuizat tichetele in doar doua ore! Fanii care n-au prins tichete vor urmari jocul pe un ecran urias, in centrul orasului.