Ghita l-a DISTRUS pe Lascenko! SUPER lovitura a campionului Ghita! KO in repriza a 3-a! VIDEO

Daniel Ghita serghei lascenko K1
Data publicarii: Duminica 11 Martie 2012, 09:34
Data actualizarii: Duminica 11 Martie 2012, 09:35

Dupa victoria prin KO de la Tokyo, din 2009, Daniel Ghita l-a mai batut o data pe ucraineanul Lascenko. Ghita si-a terminat adversarul in repriza a 3-a, cu o lovitura fabuloasa la cap.

LIVE TEXT:

Runda1: Ghita  a lovit puternic cand mai erau 1:08 din prima repriza si l-a pus la pamant pe adversarul sau! Ucraineanul s-a ridicat si continua lupta!
Runda 2: High kick reusit al lui Ghita, Lascenko e dezechilibrat, insa ramane in picioare!
Serie buna a lui Lascenko, dar Ghita rezista! Ucraineanul loveste foarte bine cu pumnii, Daniel il macina cu loviturile de picior.
Runda 3: KO Ghita! Tibie direct in capul lui Lascenko! Toata sala il aplauda pe campionul roman! Ghita sarbatoreste cu steagul Romaniei!
___________________________________________________________________________________________

Campionul absolut It's Showtime, Daniel Ghita, s-a batut la Zagreb pentru fiul sau, Andrei, care duminica implineste un an!

Adversarul lui Ghita, Lascenko, e neinvins in 2011, iar ultimele 5 meciuri le-a castigat prin KO!

Intrarea in arena a celor doi luptatori a fost anuntata de celebrul Michael Buffer!