Gatu:"Ne gandim in continuare sa aducem un antrenor strain!"
Ionut Georgescu: "O sa fie greu, dar trebuie sa ajungem in grupele Ligii Campionilor"
"Nu stim sa participam la Olimpiada!†TU CE CREZI?