FOTO Incredibil! Ce a putut să facă Neymar la câteva ore după accidentarea horror suferită. Fanilor nu le-a venit să creadă

Franta
Data publicarii: Luni 29 Noiembrie 2021, 13:05
Data actualizarii: Luni 29 Noiembrie 2021, 13:18

PSG a câștigat cu 3-1 pe terenul celor de la Saint Etienne, dar l-a pierdut pe Neymar pentru o perioadă lungă de timp.

Brazilianul, care a marcat un gol în prima repriză, anulat pentru ofsaid, a fost faultat dur de un adversar în finalul partidei. Acesta nu a mai putut continua meciul și a fost înlocuit de Dina, în minutul 88.

La câteva ore după accidentarea teribilă, starul brazilian a făcut un gest incredibil, iar fanilor nu le-a venit să creadă.

Fotbalistul a fost surprins petrecând alături de cântărețul Jottape, așa cum se poate observa din fotografiile apărute pe Instagram.