dimitar iliev Lokomotiv Plovdiv Fotbal extern El a iesit jucatorul anului?! De doua ori?! E faza anului fara discutie! Ce a putut sa faca dupa ce a ramas cu toata poarta goala in fata! Faza face inconjurul lumii
Data publicarii: Vineri 09 Aprilie 2021, 21:36
Data actualizarii: Vineri 09 Aprilie 2021, 21:37

Aproape ca doare sa te uiti la asa ceva! :)

Atacantul lui Lokomotiv Plovdiv, Dimitar Iliev (32 de ani), s-a facut de ras in meciul cu Tsarsko Selo. A ratat o sansa incredibila in minutul 32 al jocului.

Fotbalistul bulgar al anului in 2019 si 2020 a avut o ratare de cosmar in minutul 32 al jocului cu Tsarsko Selo. Trecut de portar, dupa ce i-a furat mingea, Iliev si-a batut joc de faza si a dat la misto din 3 metri!

Nu s-a simtit pe tabela. Lokomotiv, care conducea cu 1-0 in momentul ratarii lui Iliev, a facut 2-0 cu un sfert de ora inainte de finalul jocului. Lokomotiv e a doua in Bulgaria, cu 46 de puncte, 6 sub Ludogoret.