Real Madrid 3-2 Huesca: Real a tremurat pentru victorie | Liverpool 2-1 Tottenham: AUTOGOL in minutul 90! | AS ROMA - NAPOLI 1-4!

AS Roma Barcelona Espanyol Napoli Fotbal extern real madrid 3-2 huesca
Live Blog
CAMPIONATE DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 31 Martie 2019, 23:59
Data actualizarii: Luni 01 Aprilie 2019, 00:14

Comentam impreuna toate meciurile importante din Europa pe www.sport.ro, Facebook/Sport.ro si in aplicatia de mobil Sport.ro.

00:13 01 Apr
23:32 31 Mar
GOOOL REAL MADRID! Benzema inscrie si readuce Realul in avantaj!

23:19 31 Mar
GOOOL HUESCA! Din nou egalitate pe Bernabeu! Inscrie Etxeita!

23:18 31 Mar
GOOOL REAL MADRID! Ceballos inscrie din pasa lui Benzema!

22:12 31 Mar
GOOOL REAL MADRID! Isco face 1-1 in minutul 25!

21:52 31 Mar

GOOOL HUESCA! Incredibil! Cucho Hernandez deschide scorul in minutul 3, dupa o greseala a lui Nacho in aparare. Luca Zidane nu a avut nicio sansa in fata adversarului!

21:05 31 Mar
REAL MADRID - HUESCA LIVE 21:45

ECHIPELE DE START:

20:20 31 Mar
GOOOL LIVERPOOL! Sutul lui Salah este respins de Lloris si impins apoi in poarta de Alderweireld!

19:59 31 Mar
GOOOL TOTTENHAM! Lucas egaleaza pe Anfield!

18:49 31 Mar
GOOOL LIVERPOOL! Firmino a inscris SUPERB, cu o lovitura de cap!

17:55 31 Mar
GOOOL CHELSEA! Echipa lui Maurizio Sarri intoarce scorul in ultimele minute ale meciului!

17:48 31 Mar
GOOOL CHELSEA! Azpilicueta egaleaza in minutul 84!

17:44 31 Mar
GOOOL NAPOLI! Younes da lovitura finala in fata Romei si face 4-1 in minutul 81!

17:37 31 Mar
LIVERPOOL - TOTTENHAM LIVE 18:30

17:20 31 Mar
GOOOL CARDIFF! Camarasa deschide scorul in primul minut al reprizei secunde!

17:18 31 Mar
GOOOL NAPOLI! Verdi mareste avantajul lui Napoli in minutul 55! Doua reusite in primele 10 minute ale reprizei secunde!

17:13 31 Mar
GOOOL NAPOLI! Mertens readuce Napoli in avantaj imediat dupa pauza!

17:01 31 Mar
GOOOL AS ROMA! Perotti inscrie din penalty in minutul 45+4!

16:07 31 Mar
GOOOOOL NAPOLI!!! Milik deschide scorul dupa doar 2 minute in derby-ul cu AS Roma! Atacantul polonez a preluat superb cu calcaiul si apoi a sutat din intoarcere, fara sanse pentru Olsen
15:28 31 Mar
Maurizio Sarri trimite o echipa surprinzatoare pe teren contra lui Cardiff - Eden Hazard si N'Golo Kante sunt rezerve.
15:11 31 Mar

Iata echipele de start la derby-ul AS ROMA - NAPOLI

20:32 30 Mar
GOOOL JUVENTUS! Moise Kean da lovitura in minutul 72!

19:04 30 Mar
GOOOL BARCELONA! Messi loveste din nou! Dubla cu Espanyol!

18:51 30 Mar
GOOOL WATFORD! Gol venit in minutul 90!

18:46 30 Mar

GOOOL BARCELONA! Messi, din nou de neoprit! Lovitura libera perfect batuta de argentinian, iar mingea a fost deviata cu capul in propria poarta de Sanchez!

18:34 30 Mar
JUVENTUS - EMPOLI LIVE 19:00

18:33 30 Mar
GOOOL MANCHESTER UNITED! Martial mareste avantajul echipei lui Solskjaer!

17:31 30 Mar
GOOOL MANCHESTER UNITED! Rashford deschide scroul in minutul 28!

16:36 30 Mar
MANCHESTER UNITED - WATFORD LIVE 17:00

ECHIPELE DE START

16:31 30 Mar
BARCELONA - ESPANYOL LIVE 17:15

15:02 30 Mar
GOOOL CITY! Super faza Aguero, sut sub bara, 2-0!!!

23:20 29 Mar
GOOOOOOL VASILE MOGOS! Fundasul roman marcheaza pentru a 4-a oara in acest sezon pentru cei de la Cremonese in partida cu Hellas Verona! Mogos s-a aflat in lotul largit al nationalei Romaniei pentru meciurile cu Suedia si Insulele Feroe.
10:13 29 Mar
In Anglia, meciul dintre Liverpool si Tottenham ii pune fata in fata pe Klopp si Pochettino.

In acest weekend, sunt programate cateva meciuri foarte intersante pe continent: "Derbi barceloni" in Catalunia (FC Barcelona - Espanyol), "Old Firm" in Scotia (Celtic - Ranger), "Derby del Sole" in Italia (AS Roma - Napoli), "De Topperin" in Olanda (Ajax - PSV), Derby-ul Moldovei (Sheriff - Zimbru), "Derby Polska" (Wisla Cracovia - Legia Varsovia), unul dintre derby-urile Moscovei (Dinamo - Lokomotiv), dar si alte partide interesante.

Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau (Moldova, Divizia Nationala, vineri, 29 martie, 17.00)

Lechia Gdansk - Piast Gliwice (Polonia, Ekstraklasa, vineri, 29 martie, 21.30)

Rennes - Ol. Lyon (Franta, Ligue 1, vineri, 29 martie, 21.45)

Dinamo Moscova - Lokomotiv Moscova (Rusia, Premier League, sambata, 30 martie, 13.00)

Borussia Dortmund - Wolfsburg (Germania, Bundesliga, sambata, 30 martie, 16.30)

FC Barcelona - Espanyol Barcelona (Spania, La Liga, sambata, 30 martie, 17.15)

Sporting Braga - FC Porto (Portugalia, Liga Sagres, sambata, 30 martie, 17.30)

Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa (Israel, Ligat AL, sambata, 30 martie, 20.00)

Videoton - Debrecen (Ungaria, NB 1, sambata, 30 martie, 20.30)

Genk - Anderlecht (Belgia, Pro League, sambata, 30 martie, 21.30)

Alaves - Atletico Madrid (Spania, La Liga, sambata, 30 martie, 21.45)

Celtic - Rangers (Scotia, Scottish Premier League, duminica, 31 martie, 14.00)

AS Roma - Napoli (Italia, Serie A, duminica, 31 martie, 16.00)

Slovan Bratislava - DAC Dunajska Streda (Slovacia, Super Liga, duminica, 31 martie, 16.00)

FC Sevilla - Valencia (Spania, La Liga, duminica, 31 martie, 17.15)

Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (Olanda, Eredivisie, duminica, 31 martie, 17.45)

Liverpool - Tottenham (Anglia, Premier League, duminica, 31 martie, 18.30)

Olympiakos Pireu - Atromitos Atena (Grecia, Super League, duminica, 31 martie, 19.30)

Wisla Cracovia - Legia Varsovia (Polonia, Ekstraklasa, duminica, 31 martie, 19.00)

Inter Milano - Lazio (Italia, Serie A, duminica, 31 martie, 21.30)

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
  • 20 de meciuri de vazut in acest weekend in Europa! Roma - Napoli si Barca - Espanyol, printre partidele de interes
300x250
ULTIMELE STIRI
300x250
Analiștii militari, despre răspunsul Israelului la atacul cu drone de sâmbătă: „Limitat și strict simbolic”