Liverpool - Arsenal 5-1! Liverpool, SHOW TOTAL pe Anfield: Firmino, omul meciului

juventus Liverpool Fotbal extern
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Sambata 29 Decembrie 2018, 21:28
Data actualizarii: Sambata 29 Decembrie 2018, 21:28

AICI AI TOT CE SE INTAMPLA IN MARILE CAMPIONATE IN TIMP REAL!

19:13 29 Dec

LIVERPOOL - ARSENAL 5-1

Min 65 GOL Liverpool! Echipa lui Klopp primeste un nou penalty! Executa Firmino si reuseste hat-trick-ul!
Min 45+1 GOL Liverpool! A venit si randul lui Salah sa marcheze! A facut-o din penalty!
Min 32 GOL Liverpool! Mane inscrie si el! Arsenal, la pamant dupa ce a reusit sa deschida scorul!
Min 16 GOL Liverpool! Firmino reuseste dubla, iar Liverpool intoarce scorul in doar 5 minute.
Min 14 GOL Liverpool! Firmino egaleaza dupa doar trei minute.
Min 11 GOL Arsenal! Maitland-Niles deschide scorul rapid.

Echipele de start:

18:45 29 Dec
Genoa 0-0 Fiorentina | Radu a inchis poarta

Genoa si Fiorentina au incheiat la egalitate, scor 0-0. Ionut Radu a avut trei interventii senzationale si a fost salvat si de bara la o faza! A fost al 15-lea meci al lui Radu in Serie A in acest sezon.
15:23 29 Dec

GOL ANULAT SAMPDORIA!!! Incredibil! Saponara egaleaza in minutul 90+2 cu un supergol!!! Executie cu stangul de la 17 metri, in vinclul portii lui Perin! Arbitrul valideaza initial reusita, apoi la circa 2 minute distanta, dupa ce jucatorii oaspetilor si-au incheiat bucuria, centralul s-a dus sa analizeze proba VAR. El a semnalizat un ofsaid!

14:56 29 Dec
GOOOOL JUVENTUS!!! Ronaldo face dubla dintr-un penalty destul de controversat. Arbitrul a analizat ulterior si proba video pentru a vedea hentul facut de un fundas al Sampdoriei si a acordat 11 metri! Cristiano nu a iertat!

Ronaldo a devenit in acest moment liderul golgheterilor din Serie A!
14:07 29 Dec
GOOOOL SAMPDORIA!!! Arbitrul a dat penalty dupa analiza VAR, Quagliarella marcheaza cu un sut in forta, pe centrul portii!

13:39 29 Dec