VIDEO | Ar fi fost cu siguranta golul carierei pentru Ivan! Arbitrii "i-au rapit" bucuria romanului: de ce au anulat golul cu Inter

Autor: Sport.ro
Joi 14 Februarie 2019, 22:19

Inter a castigat pe terenul celor de la Rapid Viena in turul 16-imilor Europa League.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Italienii au castigat dupa golul lui Martinez din minutul 39, reusita venita dintr-o lovitura de la 11 metri. Scorul ar fi putut fi altul daca reusita lui Andrei Ivan nu ar fi fost anulata de brigada de arbitri.

Andrei Ivan a reusit sa trimita mingea in poarta lui Handanovic in minutul 3 de prelungiri al primei reprize, insa arbitrii "i-au rapit" bucuria internationalului roman. Pasa catre Ivan a venit de la Berisha care se afla in off-side.