Probabil cel mai nepotrivit moment pentru o gluma! Ce mesaj oficial a postat nationala Germaniei fix inainte de golul lui Sterling

Anglia - Germania EURO
Data publicarii: Marti 29 Iunie 2021, 20:40
Data actualizarii: Marti 29 Iunie 2021, 20:42

Suedia – Ucraina e marti, de la ora 22:00. Optimile de finala se vad pe PRO TV si pe VOYO! Partida este liveTEXT si pe www.sport.ro.

Optimea de finala de pe Wembley dintre Anglia si Germania nu a avut intensitatea meciurilor din ziua precedenta, Franta - Elvetia si Croatia - Spania. Fara prea multe faze periculoase, si cu ambele echipe organizate mai degraba defensiv decat ofensiv, partida parea sa se indrepte spre prelungiri, fara gol marcat.

Cu doar doua minute inainte ca Sterling sa deschida scorul, pe contul oficial de Twitter a fost postat un mesaj ironic la adresa calitatii jocului: "E posibil ca acest meci sa nu se termine 3-3"!