VIDEO HALUCINANT! Arsenal a revenit de la 0-4 in Cupa Ligii si a castigat cu 7-5!!! Doua goluri in minutul 120! Meci INCREDIBIL in Anglia!

Arsenal reading Anglia
Data publicarii: Miercuri 31 Octombrie 2012, 07:37
Data actualizarii: Miercuri 31 Octombrie 2012, 07:39

Arsenal a fost condusa cu 4-0, dar a reusit sa impinga meciul in prelungiri cu un gol inscris in min. 90+5. Nebunia a continuat si in prelungiri.

Meci incredibil in Anglia. Arsenal a fost condusa de Reading cu scorul de 4-0 pana in minutul 45. Echipa lui Wenger a facut o repriza secunda exceptionala si a reusit sa impinga meciul in prelungiri cu un gol marcat de Walcott in minutul 90+5.

Nebunia a continuat si in prelungiri. Arsenal a preluat conducerea, 5-4, prin golul lui Chamakh din minutul 103. Pogrebnyak a facut 5-5 in minutul 116 si toata lumea se pregatea de penalty-uri.

Doar ca jucatorii lui Wenger au tinut neaparat ca acest meci sa intre in istoria fotbalului. Arsenal a castigat partida cu 7-5, prin golurile marcate de Walcott si Chamakh, in minutul 120.