Mourinho TURBEAZA dupa faza asta! Barcelona a dat gol dintr-un offside SCANDALOS! Pasa GENIALA a lui Villa i-a luat mintile arbitrului

Barcelona Celta Vigo David Villa jordi alba Spania
Data publicarii: Sambata 03 Noiembrie 2012, 20:33
Data actualizarii: Sambata 03 Noiembrie 2012, 20:34

Incep din nou discutii legate de arbitraj in Spania! Barca a inscris dupa un offside clar ca lumina zilei contra Celtei Vigo pe Camp Nou.

Barca a inceput prost cu Celta, a deschis scorul prin Adriano, dar a fost egalata dupa 3 minute de Bermejo. Catalanii au revenit la 2-1 doua minute mai tarziu prin David Villa iar in repriza a doua s-au desprins la 3-1 printr-un gol marcat din pozitie clara de offside la Jordi Alba.

Momentul a fost important pentru soarta meciului, cei de la Celta fiind extrem de periculosi pe Camp Nou in fata liderului din Spania.

"Arbitrul a fost hipnotizat de super pasa lui David Villa", a scris Marca pe live-text-ul partidei.