Reactie SENZATIONALA la golul care a trimis-o pe Atletico in sferturile Champions League! Ce s-a intamplat pe stadion
16 2016 12:39

Fanii lui Atletico au trait la intensitate maxima ultimele minute ale meciului cu PSV!

Cele mai tari meciuri de la EURO si fazele finale se vad la ProTV! Bucurati-va de fotbal

Sferturile UEFA EURO 2016™ se vad la ProTV: Vineri, 22:00, Tara Galilor - Belgia | Sambata, 22:00, Germania - Italia | Duminica, 22:00 Franta - Islanda

Penalty-urile s-au vazut in picioare, iar lovitura decisiva a fost urmata de o explozie de bucurie printre fanii spanioli.

Atletico s-a calificat dupa executarea loviturilor de la 11 metri. Juanfran a transformat penalty-ul decisiv.