Grandios! Messi inscrie de PATRU ori: Barca 4-1 Arsenal! Vezi golurile 3D

Data publicarii: Marti 06 Aprilie 2010, 22:55
Data actualizarii: Miercuri 07 Aprilie 2010, 10:11

Leo Messi a reusit un meci extraordinar pe Nou Camp: a marcat de patru ori si Barcelona este in semifinale!
CLICK AICI pentru rezumat!

Barcelona a revenit spectaculos dupa ce a fost condusa cu 1-0 de Arsenal, prin golul lui Bendtner din minutul 18 si a facut un show grandios pe Nou Camp.

Messi a marcat de patru ori ('21, '38, '43, '88) si catalanii au obtinut fara prea mari probleme biletele pentru semifinale.

LIVE TEXT

FINAL
88: Gool Barcelona Incredibil! Messi inscrie si al patrulea gol dupa ce a ridiculizat apararea londonezilor
'75:
Bendtner reia cu capul din 10 metri, in bara portii lui Valdes, insa arbitrul ridicase fanionul pentru ofsaid
'73:
Pedro scapa singur cu Almunia, trimite un lob, dar mingea trece pe langa poarta
'70:
Rosicky suteaza fara preluare de la 16 metri, mingea ocoleste vinclul portii lui Valdes
'69:
Eboue primeste cartonasul galben dupa ce l-a lovit in fata pe Sergio
Guardiola l-a scos la incalzire pe Iniesta
'64:
Schimbare la Arsenal: Eboue il inlocuieste pe Silvestre
'61:
Bendtner are o mare ocazie de a reduce din diferenta, dar este blocat de Marquez in momentul sutului

Walcott are sansa de a porni pe contraatac, dar este oprit prin fault
'20: Gool Barcelona Bucuria englezilor a durat doar trei minute. Messi restabileste egalitatea

'18: Gool Arsenal Bendtner reduce la tacere 80.000 de fani de pe Nou Camp. La acest scor, Arsenal este calificata