Radoi: "Mi-am scos masca de nervi!"
Dragomir: "Toti strainii Stelei nu fac cat Aliuta"
Becali: "Goian si Banel nu pleaca!" Cum comentezi?
Alexa:â€O sa avem viata grea cu Pandurii!â€