Vineri 10 August 2018, 21:33

SUPER GOL, executie geniala a lui Eric Bicfalvi! Romanul a marcat golul inceputului de sezon in Rusia // VIDEO

Eric Bicfalvi a marcat azi un super gol pentru Ural

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicatia SPORT.RO pentru telefoane Android si iPhone!

Bucurati-va de fotbal! FCSB - Hajduk Split, joi 15 august de la 21.30, in direct la Pro TV!

Bucurati-va de fotbal! Spartak - PAOK, marti 14 august de la 20.30, in direct la Pro X!

Eric Bicfalvi a deschis scorul in meciul cu Dinamo Moscova cu o executie formidabila. Preluarea face toti banii.

VIDEO

Ural a marcat pentru 1-0 in minutul 54, dar a fost egala cu cinci minute inainte de final.

Echipa lui Bicfalvi are un inceput de sezon slab, cu un singur punct strans dupa trei etape.