Performanta FANTASTICA: Lucescu e in FINALA Ligii Campionilor Asiei dupa un meci NEBUN cu Xavi! A luat 3 goluri in 3 minute! AICI tot ce s-a intamplat

Stranieri IREAL! Razvan Lucescu avea un avantaj de 3 goluri in semifinalele Ligii Campionilor contra echipei lui Xavi!!! Ce i s-a intamplat acum cateva momente e IREAL! Cat e scorul in retur
Data publicarii: Marti 22 Octombrie 2019, 21:18
Data actualizarii: Marti 22 Octombrie 2019, 21:22

Nebunie in Al Hilal - Al Sadd, returul semifinalelor Ligii Campionilor Asiei! Dupa ce Lucescu a castigat in tur cu 4-1, echipa lui Xavi a facut un meci fantastic la Riad si s-a impus cu 4-2. Insuficient pentru finala!

21:20 A doua finalista a Champions League va fi stabilita dupa returul dintre Urawa Reds si Guangzhou Evergrande. In tur, japonezii au castigat cu 2-0. Returul din China se joaca miercuri, de la ora 15:00!

21:15 Al Hilal a luat gol in minutul 3 al prelungirilor, dar pentru Xavi totul se termina aici! Al Sadd mai avea nevoie de un gol pentru o calificare INCREDIBILA in finala!!! Se termina 2-4 si Razvan Lucescu va juca finala! Al Hilal s-a impus la general cu 6-5!!!

20:00 Dupa 25 de minute nebune, meciul s-a potolit. :) La pauza, Al Hilal - Al Sadd e 2-3!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Razvan Lucescu si Al Hilal erau la un pas de finala Ligii Campionilor Asiei dupa 4-1 in Qatar cu Al Sadd, echipa antrenata de Xavi.

Desi au deschis scorul si la Riad, jucatorii lui Lucescu au cazut incredibil! In doar 3 minute, au primit 3 goluri. Intre minutele 17 si 20, Al Sadd a marcat prin Akram Afif, Nam Tae-Hee si Al Heidos!

In minutul 25, Gomis a redus din diferenta pentru Hilal! Acum, Al Sadd conduce cu 3-2 si are nevoie de inca doua reusite pentru a merge in finala.

WWW.SPORT.RO te tine la curent cu tot ce se intampla in Al Hilal - Al Sadd!

Administratorii contului de Twitter ai Federatiei Asiatice n-au facut fata ritmului nebun al meciului. :) Si-au cerut scuze ca n-au reusit sa bage golurile la fel de repede cum s-au marcat.