Piti catre Mutu: "La nationala se vine pentru Romania, nu pentru mine"
Tender: "Azi preiau Timisoara!"CUM COMENTEZI?
Dragomir: "Nu pot si nu vreau sa-l debarc pe Mircea Sandu"