Dan Petrescu socheaza: "NU cred ca aveam sanse la titlu cu arbitri romani"
"Rednic nu trebuie dat afara acum. Dinamo trebuia sa ia titlul de acum 4 etape. Acum banii s-au dus, la revedere"
Becali: "Dinamovistii nu vor juca in Liga pana nu vor schimba cainii aia de pe sigla. E o sigla diavoleasca!"