Iniesta dupa ce a marcat golul finalei Cupei Mondiale: "A fost cel mai rau an din cariera mea!"
Andres Iniesta, care recunoaste ca a avut un an dificil din cauza unor probleme personale, dar si sportive, a marturisit ca i-ar placea sa castige Balonul de Aur, dar ca acest trofeu nu reprezinta o obsesie, scrie Marca.