Cititorii au decis: ASTA este echipa IDEALA in sezonul 2010-2011 in SPANIA!
Arsenal a transferat doi jucatori de la Barcelona! Fabregas plange: "Pai, si eu?!" Vezi cine sunt noile achizitii: