Becali: "Imi pare rau de Pepe Moreno, daca Dayro nu joaca sunt probleme!"
ProSport / Becali: "Lasati naibii Cupa! Trebuie sa batem Otelul si Lyon"
"Sunt convins ca nu vom pierde cu Steaua!" TU CE CREZI?