Știri despre Steaua
Planul Stelei impotriva lui Dinamo! Niciun dinamovist nu va mai intra niciodata in Ghencea!
Becali propune un pact intre Steaua si Dinamo. Suporterii sa nu mai faca niciodata deplasarea la derby.
Gigi Becali: "Sa fie ca in Olanda. Niciun dinamovist in Ghencea, niciun stelist in Stefan cel Mare"
Argaseala: "Avem sansa 100% sa nu vina suporterii dinamovisti la meciul din Ghencea!"
Borcea: "Vor fi 1200 de suporteri, cum scrie in protocol. Nu intru in discutii cu Argaseala"
Turcu: "Poate un stelist a aruncat cu bolovanul. Sunt divergente si intre fanii lor. Ce mai spune si Argaseala asta"
Lacatus: "Nu vreau razboi intre fani. Se va lasa cu urmari"
VIDEO: Vezi cum a fost incendiata peluza din Ghencea de dinamovisti pe 10 mai 1997