Real Madrid si Barcelona, echipele cele mai afectate de modificarea "legii Beckham"!
Nu mai putin de 10 jucatori ai Barcelonei vor fi afectati de modificarea "legii Beckham", care presupune majorarea din 2010 a impozitele aplicate persoanelor fara cetatenie spaniola care castiga peste 600.000 de euro pe an, de la 24 la 43 la suta din venituri, scrie Sport.es.