Boya: "Copos e un ciudat. Nu mai am ce sa caut la Rapid!"
"Copos are un palmares de invidiat la capitolul tepe!"
Ne loveste criza! "Fotbalul nostru o sa arate ca cel din Ungaria" CUM COMENTEZI?