Pepe vrea sa intre cu Timisoara: "E cel mai important sa joc! Mai avem sanse la titlu!"
Banc rautacios lansat de stelisti: De ce au ajuns rapidistii ilegal la meci?
Cine e patron la Steaua? Becali: "Am vandut actiunile Stelei pe 200.000 de euro!"