"Vreau sa nu fim tratati ca niste infractori!" COMENTEAZA AICI:
Marica:"Parca suntem blestemati sa scoatem noi maximum de la cate un adversar!"
Dragomir: "Daca ne bat astia din Feroe, ne cautam alta meserie!"