Marica:"Daca i-au batut austriecii, putem sa-i batem si noi!"
Rat: "Sa pierdem cu Franta? Nu exista asa ceva" Tu ce crezi?
Nationala Frantei a luat lectii de teatru ca sa invete sa simuleze cu Romania :)