Iasmin Latovlevici refuza una dintre cele mai bogate tari ale Europei: "Nu joc in Norvegia nici pentru toti banii din lume" :)
Norvegienii de la Stromsgodset au venit sa-i ia calificarea Stelei, dar si jucatorii. "Eu nu ma duc in Norvegia. Innebunesc de la atata liniste" - glumeste Latovlevici. Returul Stelei cu norvegienii va fi la PRO TV, miercuri, de la 20.30.