Un GOLAZZO incalzeste Spania inainte de El Clasico! Vezi super lovitura lui Quique Martin!

Autor: Sport.ro
Sambata 02 Mai 2009, 09:13

Toata lumea se pregateste in Spania cu goluri magice inainte de marele El Clasico - Real Madrid- Barcelona!

Spania este in febra marelui derby si in Liga a doua acolo unde Salamanca a marcat un gol de senzatie! Ce este mai tare ca un gol superb? Unul marcat in minutul 90 atunci cand mai joci si in 9 oameni!

Cu doi oameni eliminati in 10 minute pe final de meci, Pelegrin(80) si Sales (90), Salamaca a reusit un egal in ultimul minut de joc cu Elche gratie unui golazzo reusit de Quique Martin!

Toata Romania vede Romania! Nationala U21, din nou spre Euro! Irlanda de Nord - Romania, marti, 19:30, PRO X! MM Stoica si Dumitru Graur comenteaza meciul la Special, pe PRO X!

Încă 5 locatari din „blocul morții” din Timișoara, duși la spital. Substanța, cumpărată de pe piața neagră