Pandurii ramane LIDER! Dinamo pierde in min 94, Otelul este la retrogradare! Comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 31 August 2012, 17:30
Data actualizarii: Luni 03 Septembrie 2012, 00:46

Vineri
►Florin Bratu ii distruge debutul lui Ciubotariu! Gloria obtine prima victorie a sezonului in min 81! Gloria 1-0 CSMS Iasi!

Sambata
Brasov 3-1 Gaz Metan! Super rasturnare de scor: Brasov a schimbat meciul in 4 minute! Batin a inscris in prelungiri!
►Pandurii, LIDER in Liga I! Rapid, la prima infrangere din acest sezon: Pandurii 2-0 Rapid!

Duminica
Astra 1-0 Dinamo! Echipa lui Bonetti, LA PAMANT! Grigore a facut PENALTY in minutul 94!
►Pintilii, primul gol in tricoul Stelei, Szukala a debutat in echipa lui Reghe: Steaua 2-1 Otelul!
►Meci NEBUN la Cluj! Cadu a ratat un penalty, iar dupa doua minute si-a dat autogol: CFR Cluj 2-2 Petrolul!
►Victorie in drum spre Buzau: Chiajna 0-2 U Cluj! Paulinho a reusit dubla in 3 minute, 'U' a egalat-o pe Dinamo in clasament!
►Meciul care inceput duminica si s-a terminat luni: Viitorul 2-2 Vaslui! Sumudica, salvat in minutul 88!