Rapid a ajuns la 3 infrangeri consecutive, CFR e la 5 pct. de Dinamo, Steaua nu inscrie in al doilea meci consecutiv! Comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Vineri 23 Martie 2012, 12:22
Data actualizarii: Luni 26 Martie 2012, 23:28

Vineri:

Grigoras sparge gheata, prima victorie in 2012 pentru Pandurii! Mioveni 0-2 Pandurii Tg Jiu!

Sambata:
A luat cineva X la meciul asta? Chiajna a ratat TERIBIL si a ramas la retrogradare! Chiajna 0-0 U Cluj !

Duminica:
Prima infrangere pentru Sportul in retur! Vointa Sibiu 1-0 Sportul Studentesc
Astra 0-2 Tg. Mures! Sabau a exersat fazele fixe! FCM a dat doua goluri din corner!
Sumudica l-a facut MIC pe Razvan! Gol anulat in min 85 pentru Rapid! Lucescu a uitat de titlu dupa a 3-a infrangere la rand! Brasov 1-0 Rapid
Fanii i-au cerut demisia lui Ciobotariu, Dinamo poate ramane la 5 pct de CFR: Dinamo 0-1 FC Vaslui

Luni:

Gazdele intorc rezultatul in 15 minute, Oprita e golgheter degeaba la Petrolul! Ceahlaul 2-1 Petrolul!
CFR 2-0 Otelul! Dubla Muresan, gol genial din lovitura libera! CFR s-a dus la 5 puncte in fata lui Dinamo! Fanii tipa: "BLAT ordinar!"
Steaua, oprita la Vama! EXPERIMENT ratat cu Radut in atac! Steaua 0-0 Gaz Metan! Ilie Stan cauta atacant!