Steaua, fara adversar in Liga I? Sa i-o spui lui Mutu :) Titlul se joaca: Steaua se bate cu milioanele lui Niculae in retur! Comenteaza etapa:

Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 26 Noiembrie 2012, 10:23
Data actualizarii: Luni 26 Noiembrie 2012, 23:04

Vineri:
►Gaz Metan 2-0 Petrolul!
Contra spune adio visului nebun: titlul! Astafei si Bawab il salveaza pe Pustai!
►Concordia 2-1 Bistrita! Iliesta se apropie de cupele europene, Gloria e in drum spre B! Curtuius a ratat un penalty pentru Bistrita!
►Dinamo 2-1 Otelul! Doua penaltyuri si un autogol pentru prima victorie a lui Dorinel! Alexe a blocat mingea in careu ca la VOLEI in minutul 90!

Sambata:
►CFR a intors scorul si a castigat din nou derby-ul: U Cluj 1-2 CFR! Doar 8000 de suporteri au fost pe Cluj Arena!
►Cupa Romaniei este singurul drum spre Europa pentru Rapid: doar 0-0 cu Ceahlaul, la Piatra Neamt! Giulestenii sunt pe 8 in clasament!

Duminica:
Astra 4-1 Pandurii! Astra urca pe locul 2 in clasament, la 7 puncte in spatele Stelei!

Luni:
►Severin 2-2 Viitorul! Meci superb la Severin! Doua goluri ANULATE in cinci minute! Dica ii salveaza pe pustii lui Hagi!
►Vaslui termina turul peste CFR: Vaslui 3-0 CSMS Iasi! Marius Niculae a reusit o dubla, este al doilea marcator al sezonului!
►Reghe cere TIME OUT! Steaua e la pamant! Rusescu a ratat penalty, Avram a facut meciul praf! Vezi toate fazele din Brasov 3-1 Steaua

Vineri:
►Dinamo 2-1 Otelul! Doua penaltyuri si un autogol pentru prima victorie a lui Dorinel! Alexe a blocat mingea in careu ca la volei in minutul 90!