'Sa termine cu Paracetamolul si Aspirina, nu inghit lucrurile astea!' Reactia lui Reghe dupa aluziile de doping facute de Sumudica
![Sa termine cu Paracetamolul si Aspirina, nu inghit lucrurile astea! Reactia lui Reghe dupa aluziile de doping facute de Sumudica Marius Sumudica Laurentiu Reghecampf](https://res.sport.ro/assets/sport/2016/04/02/image_galleries/623722/sa-termine-cu-paracetamolul-si-aspirina-nu-inghit-lucrurile-astea-reactia-lui-reghe-dupa-aluziile-de-doping_size6.jpg)
Reghecampf i-a dat replica lui Sumudica dupa ce antrenorul Astrei a lasat de inteles ca neamtul Neubert nu se bazeaza pe aceleasi principii folosite de restul preparatorilor fizici din Liga I.
Reghe spune ca nu accepta ca munca staff-ului sau sa fie desconsiderata si respinge orice acuzatie de doping la adresa stelistilor.
"Fiecare antrenor are caracterul lui, nu il pot acuza pe Sumudica, e major. Nu pot raspunde la caterinca lui Sumi. Il rog sa termine cu Paracetamolul si Aspirina, noi nu inghitim aceste lucruri. Vedem la final care e cea mai buna echipa. Deocamdata, Astra a pierdut cu 2-0 in play-off cu Steaua. Trebuie sa vorbeasca de echipa lui, nu de jucatorii nostri. Sa ramanem cu picioarele pe pamant!", a spus Reghecampf la conferinta de presa.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News