Alexa:"Am fost obositi, dar e bine ca am castigat!"
FC Timisoara 1-0 Gloria Bistrita! (W.Parks)
Ion Marin: "Trebuie sa avem penalty in ultimul minut!"
Taher: "Este dezastru la Rapid. Aducem antrenor nou"
Trombetta acuza: "A fost penalty la Peralta!"