OFICIAL! Timisoara si Bistrita n-au primit licenta si sunt retrogradate! UPDATE: Ambele pot scapa, dar Poli nu poate juca in Europa!
"Cum ni se dizolva noua clubul, se pot dizolva si ei! "Prima reactie a suporterilor lui Poli dupa RETROGRADAREA Timisoarei!
Borcea l-a sunat la 12 noaptea pe Mitica! Copos s-a dus la Liga cu prajituri! De ce se poarta frumos sefii din Liga I cu Dragomir: