15 minute de faima! A invadat terenul si a sarbatorit cu Tottenham fara ca nimeni sa-l cunoasca!

SPORT.RO
Data publicarii: Luni 25 Februarie 2008, 17:42
Data actualizarii: Luni 25 Februarie 2008, 17:42
VEZI GALERIE FOTO!

15 minute de faima! A pus pe jar tabloidele din Anglia dupa ce a a sarbatorit Cupa Ligii Angliei alaturi de Tottenham fara ca nimeni sa stie cine este.In timp ce Robinson si Berbatov inaltau trofeul castigat in fata lui Chelsea, un necunoscut a intrat pe teren si a sarbatorit cu Tottenham pe podium desi nimeni nu-l cunostea.

Tabloidele din Anglia au surprins in fotografii un necunoscut care a patruns la finalul Cupei Ligii Angliei pe Wembley si a sarbatorit alaturi de baietii lui Ramos castigarea trofeului. Cateva ore mai tarziu misterul s-a elucidat. Justin Cole din Kent a patruns pe teren la finalul meciul incheiat 2-1 pentru echipa lui Ramos si a sarbatorit cu tot stafful lui Tottenham primul trofeu obtinut dupa 9 ani in timp ce Robinson ii turna o sticla de sampanie in cap.

  • A invadat terenul si a sarbatotit cu Tottenham fara

"Am vrut sa ma distrez un pic, a fost ceva de moment. Nu am inteles ce-mi spunea Robbo cand imi turna sampanie. Era atata galagie. Am fost arestat si tinut 3 ore. Nu stiu daca se vor depune acuzatii impotriva mea.Nu am planuit asta. A fost ceva de moment", a spus fanul infocat al lui Tottenham.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!