"Spune-mi să remarc unul!" Balint i-a făcut praf pe toți după Farul - FCSB 0-1

balint Fotbal intern Gabi Balint
Data publicarii: Joi 04 Noiembrie 2021, 22:35
Data actualizarii: Joi 04 Noiembrie 2021, 22:46

FCSB a învins joi seara, într-un meci restanță, pe Farul, scor 1-0, la Ovidiu.

FCSB s-a impus cu 1-0, după un autogol al lui Grameni. Fostul mare atacant al Stelei și al naționalei a avut un discurs dur la finalul partidei de pe Litoral.

Farul - FCSB 0-1. Balint, necruțător

"A fost o dominare din partea Farului, au avut posesie, dar n-au reușit să pună în pericol FCSB-ul. Spune-mi să remarc unul!

Nu știu pe cine! Au fost 31 de jucători, nu s-a ridicat niciunul la un nivel bun, aștpetam mult, dar a fost un meci dezamăgitor.

Sunt scuze la FCSB, ei vin dupa Covid, Farul are jucători tineri, fără experiență, aș fi vrut să văd constanță, după ce Farul a învins etapa trecută Botoșani", a spus Gabi Balint, la televiziunea DigiSport.

FCSB a învins, joi seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Farul Constanţa, într-un meci restanţă din etapa a XIII-a a Ligii 1, prin autogolul lui Grameni, în minutul 13.

Farul a părut că deține controlul și în prima repriză, dar și în actul secund. FCSB a fost însă mai pragmatică și mai putea înscrie pe final.