Site Hamburg: "Bulgarii de la Urziceni sunt organizati si periculosi in atac!"
Copos: "Wolfsburg era de batut"
Becali: "Suntem mai masinarie de fotbal decat Bayern!"
Ghinionul continua! Timisoara 1 - 2 Partizan