VIDEO EXCLUSIV PAOK Salonic - HJK Helsinki 4-1! Revenire spectaculoasă pentru echipa lui Răzvan Lucescu

Razvan Lucescu Conference League HJK Helsinki PAOK Salonic Conference League
Data publicarii: Joi 14 Decembrie 2023, 21:40
Data actualizarii: Joi 14 Decembrie 2023, 21:40

Urmărim și comentăm împreună meciul dintre PAOK Salonic și HJK Helsinki pe www.sport.ro și pe facebook.com/sport.ro.

PAOK Salonic - HJK Helsinki 4-2

Final de meci!

Minutul 90+3 - GOOOL HJK! Oaspeții micșorează diferența în urma reușitei lui Perparim Hetemaj din penalty.

Minutul 85 - GOOOL PAOK! Taison îi pasează lui Thomas Murg în interiorul careului și finalizează cu un șut la colțul stâng.

Minutul 53 - GOOOL PAOK! Autogolul lui Joona Toivio mărește avantajul pentru echipa lui Răzvan Lucescu.

Minutul 47 - GOOOL PAOK! Brandon Thomas îi pasează lui Giannis Konstantelias la marginea careului, care șutează perfect, în colțul porții.

Minutul 37 - GOOOL PAOK! Magomed Ozdoev primește o pasă decisivă la marginea careului şi șutează cu efect în interiorul porţii.

Minutul 6 - GOOOL HJK Helsinki! Bojan Radulovic a marcat din pasa lui Hassane Bande.

Min. 1: A început partida!

PAOK Salonic - HJK Helsinki, ultimul meci al echipei lui Răzvan Lucescu din faza grupelor Conference League, este LIVE exclusiv pe VOYO de la ora 19:45.

Grecii sunt calificați deja în optimile competiției din postura de virtual câștigători ai Grupei G, din care mai fac parte Eintracht Frankfurt și Aberdeen.

Echipa lui Răzvan Lucescu este invincibilă în competiție, incluzând aici și cele trei tururi preliminare bifate în Conference League!