FABULOS! Meci TSUNAMI in Premier League! In minutul 60 era 1-0! Ce s-a intamplat in 7 minute depaseste ORICE SCENARIU SF

Hull Fulham Anglia
Data publicarii: Sambata 28 Decembrie 2013, 19:01
Data actualizarii: Sambata 28 Decembrie 2013, 19:01

Fanii care au venit la stadion chiar NU se mai asteptau la nimic iesit din comun, mai ales dupa ce la pauza s-a intrat cu 0-0!

Hull - Fulham a fost meciul zilei in Premier League! Gazdele au batut cu 6-0, chiar daca in minutul 49, scorul era inca 0-0. El Mohamady a deschis scorul imediat dupa pauza, apoi, la finalul primei ore de joc s-a declansat tsunami-ul! Koren (60), Boyd (63) si Huddlestone (67) au facut in doar 7 minute! Fryatt (74) si din nou Koren (84) au inchis tabela la 6!

Hull castiga prima partida in Premier League dupa aproape o luna! Baietii lui Steve Bruce nu mai batusera pe nimeni de la 3-1 cu Liverpool, chiar pe 1 decembrie!