Primul jucator batut pentru ca inscrie! Rooney l-a PALMUIT pe Anderson dupa GOL! Vezi rezumat video!

Manchester United Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 08 Decembrie 2010, 10:00
Data actualizarii: Miercuri 08 Decembrie 2010, 10:07

Comportamente bizare la Manchester United! Rooney i-a tras o palma zdravana lui Anderson omul care a scos egalul 1-1 cu Valencia pe Old Trafford.

Hernandez a deschis scorul in Anglia in minutul 32. In repriza a doua Anderson a egalAt si de bucurie a inceput sa faca un numar de samba! Rooney l-a facut sa vada stele verzi cu o lovituta care a parut destul de dura.

Manchester United (primul loc - 14 puncte) si Valencia (locul doi - 11 puncte) merg in optimile Ligii Campionilor, Glasgow Rangers (locul trei - sase puncte) accede in 16-imilie Ligii Europa, iar Bursaspor (locul patru - 1 punct) este eliminata din competitiile europene.