Moment INCREDIBIL pentru Sarkozy la Barcelona! Fostul presedinte francez a inceput sa STRIGE 'Hala Madrid' dupa golul lui PSG. Ce a urmat

fc barcelona Liga Campionilor
Data publicarii: Vineri 10 Martie 2017, 15:45
Data actualizarii: Vineri 10 Martie 2017, 15:46

Fostul presedinte al Frantei a fost in centrul unui episod fabulos la Barca - PSG!

Dupa golul de 3-1, marcat de Cavani, Sarkozy s-a bucurat ca un suporter adevarat. Certat de fanii Barcelonei, Sarkozy a inceput sa tipe 'Hala Madrid', moment in care si mai multi oameni s-au intors inspre el si au inceput sa-l injure.

Pentru a potoli spiritele, unul dintre agentii de securitate ai politicianului i-au cerut sa-si paraseasca loja timp de cateva minute. Cum colegii sai de la VIP, Maxwell si Motta, au decis sa coboare la vestiare in momentul in care scorul a devenit 4-1, Sarkozy a urmarit prelungirile singur. Dupa finalul ireal pe care l-a avut partida, mai multi dintre spectatorii de pe Camp Nou s-au intors spre el si l-au facut sa simta dimensiunea umilintei traite de PSG.