Marius Sumudica Gaziantep Stranieri Sumudica nu se invata minte! A luat GALBEN in minutul 25 si a dat cu sticla de PAMANT! E INCREDIBIL ce i-a reprosat arbitrului
Data publicarii: Marti 05 Ianuarie 2021, 15:38
Data actualizarii: Marti 05 Ianuarie 2021, 16:27

Gaziantep evolueaza pe teren propriu cu Ankaragucu in runda cu numarul 17 din prima liga a Turciei.

Dupa ce in runda trecuta a luat cartonas galben, Marius Sumudica a protestat din nou in fata arbitrului si a fost avertizat in minutul 25 al partidei cu Ankaragucu.

In ciuda faptului ca era de abia minutul 25 si scorul era 0-0, Sumudica i-a reprosat arbitrului ca oaspetii trag de timp.

• Sumudica nu se invata minte! A luat GALBEN in minutul 25 si a dat cu sticla de PAMANT! E INCREDIBIL ce i-a reprosat arbitrului

Arbitrul nu a stat pe ganduri, a venit la margine si i-a aratat cartonasul galben lui Sumudica.

Antrenorul roman si-a iesit din minti si a aruncat cu sticla de apa pe jos.