Nebunie TOTALA in ultimul meci pentru Mitrita! Era 3-2 in prima repriza dupa o gafa MONUMENTALA a portarului! VIDEO

New York City FC a avut meci nebun contra celor de la Minnesota United in ultima etapa din Major League Soccer.

Minnesota United - New York City FC este un candidat serios la meciul weekendului! S-a terminat 3-3 dupa un thriller ce a avut nu mai putin de 5 goluri in primele 32 de minute! Alanso a deschis scorul pentru United in minutul 13, pentru ca Tajouri si Castellanos sa intoarca rezultatul intr-un interval de 2 minute! In minutul 20 era deja 2-2 dupa reusita lui Rodriguez!

In minutul 32 a venit o faza halucinanta - o pasa simpla spre portarul Sean Johnson a fost scapata de portarul lui New York City FC in propria poarta, desi primul adversar era la distanta mare!

Alex Mitrita a fost rezerva si a intrat la pauza pe teren. Intrarea lui a adus egalarea dupa pauza, Tajouri reusind dubla in minutul 64.

Un celebru lac din România ar putea să dispară din nou. Primarul nu face nimic, dar spune că ”muncește foarte mult”