Surpriza imensa! Liverpool 0-0 Plymouth in Cupa Angliei | Messi o salveaza pe Barca dupa un gol FABULOS in min90! Villarreal 1-1 Barcelona

Spania
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 08 Ianuarie 2017, 21:17
Data actualizarii: Duminica 08 Ianuarie 2017, 23:37

AICI AI TOT CE SE INTAMPLA IN MARILE CAMPIONATE ALE EUROPEI!

23:33 08 Jan

Meeeeeesssiiii!!!! Starul argentinian egaleaza in minutul 90! A trimis mingea direct la vinclu din lovitura libera! VEZI AICI GOLUL!

22:52 08 Jan
Villarreal deschide scorul cu Barcelona! Vezi AICI VIDEO
21:18 08 Jan
Iata echipele de start de la Barcelona - Villarreal

17:28 08 Jan

Liverpool s-a incurcat pe Anfield cu Plymouth iar partida se va rejuca pe terenul echipei din liga a 4-a!

16:20 08 Jan
Liverpool - Plymouth e 0-0 dupa 45 de minute!

Inter a castigat cu 2-1 la Udinese dupa ce a fost condusa cu 1-0. Dubla lui Perisic i-a adus lui Inter prima victorie din 2017.

16:16 08 Jan
Pescara - Fiorentina nu se joaca din cauza caderilor masive de zapada din Italia.

21:23 07 Jan
Giroud o salveaza pe Arsenal de la rejucare!
20:36 07 Jan

Arsenal a fost condusa la pauza de Preston North End, prima castigatoare a titlului in Angliei si a dublei campionat-cupa! Callum Robinson a deschis scorul in minutul 7.

Aaron Ramsey a egalat imediat dupa pauza

17:55 07 Jan
Pantilimon a fost aproape de o gafa imensa in poarta lui Watford - portarul roman a degajat gresit mingea la un adversar, acesta scapa singur cu Panti. Din fericire pentru portarul nationalei, arbitrul s-a grabit si a fluierat finalul reprizei!

16:51 07 Jan
Wayne Rooney a reusit sa egaleze recordul marelui Sir Bobby Charlton - in minutul 5 al partidei cu Reading, Rooney a marcat golul cu numarul 249 in tricoul lui Man United, egaland astfel legenda clubului.

Rooney a reusit sa egaleze recordul la meciul cu numarul 450 in tricoul lui Man United, reusind astfel sa faca uitate meciurile mai slabe din acest sezon in care a marcat doar 4 goluri.
16:32 07 Jan

Everton, Bournemouth, Swansea, West Brom si Stoke City au fost eliminate! Southampton, Sunderland, Burnley si Crystal Palace vor fi nevoite sa rejoace partidele dupa ce au facut egal. Intr-un meci ce a avut loc vineri, West Ham a fost eliminata de catre Man City dupa 5-0 pentru echipa lui Guardiola!

Sutton United 0 - 0 AFC Wimbledon
Watford 2 - 0 Burton Albion  (Costel Pantilimon este titular la gazde)

14:35 07 Jan

Isco reuseste dubla! Real are 4-0 dupa 31 de minute!

14:31 07 Jan
Real are 3-0 dupa 27 de minute!

14:24 07 Jan
Real are 2-0 dupa 20 de minute! Benzema a inscris dintr-o pozitie clara de offside, dupa un sut trimis de Modric.

14:14 07 Jan
13:38 07 Jan
13:35 07 Jan

13:34 07 Jan

13:33 07 Jan
Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »