PANICA la Juventus! Cristiano Ronaldo S-A RUPT dupa 30 de minute din meciul cu Serbia! Primul verdict: cat de grava e accidentarea

Data publicarii: Luni 25 Martie 2019, 23:32
Data actualizarii: Marti 26 Martie 2019, 21:28

Probleme pentru Cristiano Ronaldo.

Starul lui Juventus s-a accidentat in meciul cu Serbia si a fost scos de pe teren dupa doar o jumatate de ora de joc.

Cristiano Ronaldo a simtit o durere la bicepsul femural al coapsei drepte si a fost inlocuit cu Pizzi dupa 30 de minute. Deocamdata, nu se stie cat de grava este accidentarea lui Ronaldo. Un verdict clar va fi oferit de medici in zilele urmatoare dupa ce portughezul va fi supus mai multor teste.

Schimbarea lui Ronaldo a venit intr-un moment in care Serbia conducea cu 1-0 dupa golul din penalty reusit de Tadic. Portugalia a revenit pana la pauza si a egalat inainte de pauza prin Danilo Pereira.